Obsazenost

Pro Vaše úspěšné plánování reklamních kampaní využijte OBSAZENOST reklamních ploch CMG outdoor na rok 2009. Pro zobrazení tabulky obsazenosti je nutné se přihlásit vpravo nahoře. Přihlašovací údaje Vám rádi zašleme. Kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailové adresy: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Po přihlášení se Vám právě v této záložce zobrazí podkategorie:

CMG outdoor_2009_megapostery - zde naleznete aktuální obsazenost megaposterů
CMG outdoor_2009_billboardy - zde naleznete aktuální obsazenost billboardových ploch

Děkujeme za spolupráci a náš tým se bude těšit na úspěšné realizace kampaníSmile

 

 

Billboardy - více než 100 billboardů v Libereckém kraji a jeho okolí

Provozujeme a neustále aktualizuje vlastní síť reklamních nosičů - billboardů. Reklamní nosiče - billboardy typu EUROFORMAT provozujeme především v Libereckém, Středočeské a Královéhradeckém. Pro naše klienty realizujeme jak dlouhodobé pronájmy reklamních ploch, tak krátkodobé billboardové kampaně.

Více

Megapostery - Nejširší nabídka na trhu v Liberci

megaposter

V oblasti velkoplošné reklamy disponujeme nejširší nabídkou ploch v Libereckém kraji. Provozujeme nejkvalitnější síť velkoformátové reklamy v tomto regionu. Některé naše megapostery jsou nejvetšími osvětlenými reklamními plochami v severních Čechách. Nabídku megaposterů samozřejmě rozšiřujeme také mimo liberecký region.

Více

Novinky

obrazek-novinky Více
 

Vybrané reference našich zákazníků

Novinky ze světa reklamy

MaM.cz

Venkovní reklama

Provozujeme a neustále aktualizujeme vlastní síť reklamních nosičů - billboardů a megabordů. V oblasti velkoplošné reklamy disponujeme nejširší nabídkou ploch v Libereckém kraji

Více...

Copyright © 2009 CMG webdesign www.cmg.cz Všechna práva vyhrazena.