Přihlásit se
     

mostní panely


Mostní panely na dálnicích, silnicích!

Naše společnost CMG outdoor spolupracuje s mezinárodní společností News Outdoor Czech Republic, na základě agenturní smlouvy. Díky této spolupráci Vám dokážeme zajistit libovolné mostní plochy na dálničních úsecích či rychlostních komunikacích za skvělé ceny.

R10 - Bondy Centrum Mladá Boleslav
Pro nákupní centrum BONDY v Mladé Boleslavi jsme zrealizovali reklamu na mostních panelech na rychlostní komunikaci R10.
Více...
 


Billboardy - více než 100 billboardů v Libereckém kraji a jeho okolí

Provozujeme a neustále aktualizuje vlastní síť reklamních nosičů - billboardů. Reklamní nosiče - billboardy typu EUROFORMAT provozujeme především v Libereckém, Středočeské a Královéhradeckém. Pro naše klienty realizujeme jak dlouhodobé pronájmy reklamních ploch, tak krátkodobé billboardové kampaně.

Více

Megapostery - Nejširší nabídka na trhu v Liberci

megaposter

V oblasti velkoplošné reklamy disponujeme nejširší nabídkou ploch v Libereckém kraji. Provozujeme nejkvalitnější síť velkoformátové reklamy v tomto regionu. Některé naše megapostery jsou nejvetšími osvětlenými reklamními plochami v severních Čechách. Nabídku megaposterů samozřejmě rozšiřujeme také mimo liberecký region.

Více

Novinky

obrazek-novinky Více
 

Vybrané reference našich zákazníků

Datum

Čtvrtek, 18 Leden 2018

Anketa

<<  Leden 2018  >>
 Po  Ú  St  Č  P  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
So Ne
Netradiční formát OUTDOORU Video Outdoor od společnosti GOOGLE
Více

Venkovní reklama

Provozujeme a neustále aktualizujeme vlastní síť reklamních nosičů - billboardů a megabordů. V oblasti velkoplošné reklamy disponujeme nejširší nabídkou ploch v Libereckém kraji

Více...

Copyright © 2009 CMG webdesign www.cmg.cz Všechna práva vyhrazena.